Celje·Laško·Štore·Vojnik Mreža lokalnih ponudnikov

Ponudniki

Primož ALEKSIč (Ribogojnica P.A., Primož Aleksič s.p.)

Veliko Širje 3, 1432 ZIDANI MOST

T040 326 205

M040 326 205

Eribogojnicaprima@gmail.com

Ponudba

Dimljena postrv

Več

Jožef in Marjan BELEJ

Zgornja Rečica 6, 3270 LAšKO

T031 474 071

M031 474 071

Emarjan.belej@gmail.com

Ponudba

Mešani zelenjavni pridelki, Čebula, šalotka, česen, Jagode

Več

Marinka BEZGOVšEK

Belovo 13, 3270 LAšKO

T031 268 004

M031 268 004

Emarinkab0@gmail.com

Ponudba

Zeliščni liker, Žganje – Brinje na jabolčni osnovi, Nešpljevo žganje

Več

Karmen BRAčIč (Plahtica d.o.o., Karmen Bračič)

Blatni vrh 39, 3273 JURKLOšTER

T051 693 464

M051 693 464

Eplahtica@gmail.com

Ponudba

Eko zeliščni mistični čaj, Eko eliksir dolgega življenja

Več

Katarina DROBEž (Katka, Katarina Drobež Vrščaj s.p.)

Aškerčev trg 9, 3270 LAšKO

T041 324 250

M041 324 250

Ekatarinadv1972@gmail.com

Ponudba

Dekorativne maskote, Hortenzija Katka, Vrtnica Katka

Več

Marko FERLIč

Zvodno 5, 3000 CELJE

T041 207 371

M041 207 371

Emarkoferlic@gmail.com

Ponudba

Sveža postrv, Dimljena postrv, Namaz iz postrvi z maskarpone sirom

Več

Primož GLAVAč

Prožinska vas 69, 3220 ŠTORE

T051 633 622

M051 633 622

Evinogradnistvo@glavac.si

Ponudba

Vina

Več

Branko HABJAN

Zagrad 104, 3000 CELJE

T041 765 957

M041 364 188

Eekokmetija.habjan@gmail.com

Ponudba

Stročji fižol, eko jagnjetina

Več

Silva KAJTNA POžENEL

Slivno 5, 3270 LAšKO

T040 611 252

M040 611 252

Esilva.kajtna@gmail.com

Ponudba

Hišna čajna mešanica Kofetlc, Pljučnikov čaj, Konopljin čaj

Več

Erika KLANčNIK

Mačkovec 16, 3271 ŠENTRUPERT

T03 573 82 26

M070 408 395

Eerika16.klancnik@gmail.com

Ponudba

Sveže eko kozje mleko, Različne posušene zeli, Pirini žepki

Več

Darinka KOS

Jezerce 8, 3201 ŠMARTNO V ROžNI DOLINI

T051 652 409

M051 652 409

Ekosmont@gmail.com

Ponudba

Piknik prostor Kos

Več

Alojz KOZMUS

Paneče 3, 3273 JURKLOšTER

T03 573 50 34

M051 312 173

Emilena.kozmus@gmail.com

Ponudba

Svatovska pogača, Žemeljna potica s pregreto smetano, Čaj popotnega meniha

Več

Primož KROFLIč

Prožinska vas 71, 3220 ŠTORE

T031 763 077

M031 763 077

Eprimoz@kroflic.si

Ponudba

Jagode, Jabolka, Jabolčna marmelada

Več

Katarina OčKO

Zgornja Rečica 1, 3270 LAšKO

T070 419 094

M070 419 094

Ekatarinaocko@gmail.com

Ponudba

Eko zelenjavno-zeliščni zabojček

Več

Milena PERTINAč

Olešče 45, 3270 LAšKO

T040 361 449

M040 361 449

Ekmetija.pertinac@gmail.com

Ponudba

Pirine testenine

Več
Celje·Laško·Štore·Vojnik Mreža lokalnih ponudnikov