Celje·Laško·Štore·Vojnik Mreža lokalnih ponudnikov

Ponudniki

Primož ALEKSIč (Ribogojnica P.A., Primož Aleksič s.p.)

Veliko Širje 3, 1432 ZIDANI MOST

T040 326 205

M040 326 205

Eribogojnicaprima@gmail.com

Ponudba

Dimljena postrv

Več

Andrej APOTEKAR

Rupe 4, 3201 ŠMARTNO V ROžNI DOLINI

T03 577 73 21

M031 374 589

Eandrej.apotekar@ponudba-podezelja.si

Ponudba

Jabolka

Več

Jaka AšKERC (Sadjarstvo Aškerc, Jaka Aškerc)

Globoko 9, 3272 RIMSKE TOPLICE

T03 734 04 40

Ejaka@askerc.eu

Ponudba

Jabolčni sok, Jabolčni krhlji, Jabolka

Več

Avgust AšKERC

Senožete 1, 3272 RIMSKE TOPLICE

T031 207 291

M031 207 291

Egustav.askerc@gmail.com

Ponudba

Ovčji siri

Več

Jožef in Marjan BELEJ

Zgornja Rečica 6, 3270 LAšKO

T031 474 071

M031 474 071

Emarjan.belej@gmail.com

Ponudba

Mešani zelenjavni pridelki, Čebula, šalotka, česen, Jagode

Več

Vinogradništvo BEZENšEK

Črešnjice 8a, 3213 FRANKOLOVO

T03 577 48 90

Evinogradnistvo.bezensek@ponudba-podezelja.si

Ponudba

Vino

Več

Marinka BEZGOVšEK

Belovo 13, 3270 LAšKO

T031 268 004

M031 268 004

Emarinkab0@gmail.com

Ponudba

Zeliščni liker, Žganje – Brinje na jabolčni osnovi, Nešpljevo žganje

Več

Karmen BRAčIč (Plahtica d.o.o., Karmen Bračič)

Blatni vrh 39, 3273 JURKLOšTER

T051 693 464

M051 693 464

Eplahtica@gmail.com

Ponudba

Eko zeliščni mistični čaj, Eko eliksir dolgega življenja

Več

Jožica BUSER

Prožinska vas 53, 3220 ŠTORE

T041 523 700

M041 523 700

Ejozica.buser@ponudba-podezelja.si

Ponudba

Razne vrtnine

Več

Primož CEPUš

Klenovo 9, 3270 LAšKO

T031 714 858

M031 714 858

Ecepus@gmail.com

Ponudba

Bio mazila, Bio mila

Več

Mihelca DEžELAK MRGOLE

Debro 33, 3270 LAšKO

T040 335 840

M040 554 677

Eekodobramisel@gmail.com

Ponudba

Eko čaj za dobre misli, Pšenični kruh, Pletenica srce in Ptički iz testa

Več

Katarina DROBEž (Katka, Katarina Drobež Vrščaj s.p.)

Aškerčev trg 9, 3270 LAšKO

T041 324 250

M041 324 250

Ekatarinadv1972@gmail.com

Ponudba

Dekorativne maskote, Hortenzija Katka, Vrtnica Katka

Več

Marko FERLIč

Zvodno 5, 3000 CELJE

T041 207 371

M041 207 371

Emarkoferlic@gmail.com

Ponudba

Sveža postrv, Dimljena postrv, Namaz iz postrvi z maskarpone sirom

Več

Franc GAJšEK

Prožinska vas 48, 3220 ŠTORE

T041 251 310

M041 251 310

Efranc.gajsek@ponudba-podezelja.si

Ponudba

Sveže konjsko meso, suhomesnati izdelki iz konjskega mesa

Več

Primož GLAVAč

Prožinska vas 69, 3220 ŠTORE

T051 633 622

M051 633 622

Evinogradnistvo@glavac.si

Ponudba

Vina

Več
Celje·Laško·Štore·Vojnik Mreža lokalnih ponudnikov